Porady i zasady dotyczące montażu

Podążając za naszymi wskazówkami, bez problemu wykonasz własny taras, ogrodzenie, balustradę czy elewację. Te dokumenty są niezbędne do prawidłowego i w pełni bezpiecznego zamontowania desek z drewna kompozytowego Silvadec®️ wraz z odpowiednimi akcesoriami. Przeczytaj je uważnie i w całości, aby Twój montaż przebiegał jak należy.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Skontaktuj się z nami!

Układanie tarasu z drewna kompozytowego Silvadec®️

Montaż tarasu

Zalecane narzędzia, przygotowanie terenu i akcesoriów, układanie legarów, przestrzenie pomiędzy deskami, układanie i przytwierdzanie, szczegóły techniczne i pomocnicze przykłady – krok po kroku wykonuj instrukcje dotyczące układania, które przedstawiliśmy poniżej, a montaż Twojego tarasu kompozytowego będzie prosty i udany!

Zasady montażu ogrodzeń z drewna kompozytowego Silvadec®️

Montaż ogrodzenia

Zbieranie i obliczanie liczby niezbędnych elementów, montaż ogrodzeń, ustawianie elementów mocujących słupki z pojedynczym lub podwójnym korpusem, ustawienie ogrodzeń poprzez ich zabetonowanie, zbieranie narzędzi i materiałów do montażu, zbieranie elementów wykończeniowych oraz dodatków, jak również szukanie porad dotyczących przechowywania i przenoszenia produktów – w Zasadach montażu ogrodzeń oraz akcesoriów ogrodzeniowych znajdziesz wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego zamontowania ogrodzenia!

Montowanie balustrady z drewna kompozytowego Silvadec®️

Montaż balustrady

Obliczanie liczby niezbędnych elementów, przebieg prac, instalacja na schodach lub przycinanie ogrodzenia kompozytowego – tutaj znajdziesz wszelkie instrukcje niezbędne do zamontowania ogrodzenia Silvadec w wybranej przez siebie konfiguracji. Wystarczy przejść przez kilka etapów i będziesz mógł cieszyć się własną balustradą z drewna kompozytowego!

Układanie elewacji z drewna kompozytowego Silvadec®️

Montaż elewacji

Rozrysowanie projektu, specyfikacje techniczne, sposoby montażu i rodzaje elementów mocujących, montaż listew z prześwitem:

– Kilka prostych kroków… i Twoja fasada będzie pięknie ozdobiona ażurowymi listwami Silvadec. Musisz tylko przestrzegać zaleceń podanych poniżej. Odnowienie budynku wielorodzinnego lub jednorodzinnego domu nigdy dotąd nie było tak proste!

Het installeren van uw Silvadec® composiet houten zonnescherm

Zonnescherm installeren

De platen kunnen op twee manieren georiënteerd worden, horizontaal of verticaal.

De Łamacz światła platen moeten aan de aluminium wapening worden bevestigd.