10 powodów, dla których warto wybrać drewno kompozytowe Silvadec

Będąca pionierem na europejskim rynku spółka Silvadec stworzyła sprawdzoną, opatentowaną technologię produkcji wysokiej jakości drewna kompozytowego. Silvadec to ktoś więcej niż producent desek kompozytowych – to renomowany przemysłowiec i ekspert w branży drewna kompozytowego, któremu udało się stworzyć zakład zajmujący się surowcami (dzięki czemu firma może zapewnić klientom produkt kontrolowany przez cały cykl życia) i który troszczy się przede wszystkim o wysoką jakość gotowych produktów.

1 – Francuski producent desek z drewna kompozytowego z ponad 15-letnim doświadczeniem, lider na europejskim rynku drewna kompozytowego

2 – Deski z drewna kompozytowego, które nie butwieją, nie szarzeją, nie mają drzazg, zaprojektowane do zastosowań zewnętrznych – są odporne na termity i grzyby, nie wymagają przy tym przeprowadzania żadnych specjalnych zabiegów)

3 – Kontrola całej linii produkcyjnej, od surowców po gotowy produkt

4 – Deski tarasowe i ogrodzeniowe z 25-letnią gwarancją*

5Duży wybór desek na tarasy, ogrodzenia, elewacje, oraz szeroka paleta kolorów, wykończeń i akcesoriów, pozwalają na pełną personalizację i niespotykaną nigdzie indziej modułowość.

6Produkty proste do zamontowania i łatwe w pielęgnacji

*dotyczy szkód w strukturze desek, będących następstwem ataku grzybów i insektów

7Zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska: Produkty tworzone na bazie materiałów recyklingowanych, w 100% nadające się do powtórnego przetworzenia oraz certyfikacja ISO 14001.

8Przedsiębiorstwo nastawione na innowacyjność i wyznaczające trendy na rynku.

9Lokalna sieć dystrybucji w służbie klienta, gwarantująca bliskość całego terytorium.

10Prestiżowe realizacje we Polska i na całym świecie.

Dzięki tym zaletom wszystkie zespoły w Silvadec stawiają sobie za cel oferowanie produktów i usług najwyższej jakości po to, byś mógł urządzić przestrzenie zewnętrzne z wykorzystaniem drewna kompozytowego.